11/25/2011

Stay all day

Ahojte :) Viem, po 100 rokoch ,ale aj tak .Keďže ma nenapadlo nič zmysluplnejšie tak dnes vám napíšem recenziu o krémových očných tieňoch.Nezvyknem písať recenzie na kozmetiku tak mi odpustite nedostatky /časom to určite pôjde lepšie :) /.


KRÉMOVÉ OČNÉ TIENE STAY ALL DAY OD ESSENCE 

 • Najprv by som vám chcela predstaviť tieto dva skvelé odtiene (v ponuke sú tiež ďalšie dva -    strieborný a čierny). Ja som si obľúbila skôr tieto dva a to hnedý /až do bronzova/ a zlatý.Mám hnedé oči,takže by som povedala ,že tieto sú ideálne.

 • Tiež by som chcela pochváliť dokonalé krémové zloženie.Takéto zloženie nie je zvykom ,ale som s ním nad mieru spokojná.Vyhovuje mi viac ako obyčajné /práškové/ zloženie.Veľmi dobre sa s nimi pracuje a dajú sa ľahko kombinovať.
 • Myslím,že je dôležité poznamenať aj to,že krásne voňajú.
 • Ich balenie tiež nie je vôbec zlé.Sú maličké a teda zlaté a praktické.

 • Ich cena tiež nie je katastrofálna .Cena je 3 eurá /alebo aj menej/ za kus.
 • Za jedinú nevýhodu považujem malú farebnú škálu .Prijala by som tiež aj ďalšie farby .Tiež by som chcela napríklad rúžový alebo iný jemnejší a menej výrazný ako sú tieto dva.
 • Áno,sú naozaj dosť lesklé a ich názov je presný. "Stay all day" povedala by som,že presne to zodpovedá.Vydržia kľudne na očiach aj 12 hodín bez podkladovej bázy /a to je čo povedať/.Tiež vydržia presne tak ako boli pôvodne nanesené ( "nezhromaďujú sa " napríklad v kútiku oka a neporuší ich ani žmurkanie :D )
 • Tiež sa dajú ľahko odlíčiť /aj bez odličovaču na vodeodolné líčenie ,alebo niečoho špeciálneho/.
MOJE CELKOVÉ HODNOTENIE : 90 %

Viem,hodili by sa sem fotky nalíčených očí.Chcela som ich sem dať.Veľmi som chcela,ale fotky boli mizerné.Zistila som ,že líčenie sa fotí veľmi ,ale veľmi ťažko.A tak obdivujem dievčatá ,ktorým to tak perfektne ide.

Kľudne mi napíšte ako sa vám to páči/nepáči a napríklad aj to ,či tiene vôbec používate.Čo mi tam chýba,alebo čoho by tam mohlo byť menej.Hlavne píšte :))
Dúfam,že sa vám takýto článok páčil.Určite sa tu objaví ešte  niečo podobné.
                                                                                             Užite si víkend :))

A ak budete mať voľnú chvíľu ,tak TU nájdete blog mojej 10 ročnej sestry / teda jej módne návrhy/.Určite ju potešíte :)

6 komentárov:

 1. Super recenzia. Očné tiene používam málokedy ale mám ich doma veľa. (:

  OdpovedaťOdstrániť
 2. krásné:) jinak ráda bych tě i vás chtěla pozvat na můj magazín, který je již uveřejněn :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. sledujem viac blogov s recenziami a ty si to napísala úplne perfektne...a inak tvoja sestra má follow-neverím že má 10,kreslí geniálne! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásná recenze. Máš rozkošný blog -> follow ;)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky milé komentáre :)